pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 2060

Twoje wakacyjne zajęcia w Avanti!

Artykuł sponsorowany:

Kiedy ostatnio zrobiłaś/eś coś dla siebie ? Tydzień, miesiąc a może rok temu? Nie zwlekaj ponieważ specjalnie dla Ciebie Avanti przygotował wakacyjną ofertę dotyczącą zarówno innowacyjnego treningu EMS jak i treningu pilates.

Avanti


Czujesz, że ciągle nie masz czasu na długo trwający trening, a problem z niedopinającymi spodniami nieustannie powraca? Skończ z tym! Nie masz już sił zabierać się za ćwiczenia sama/sam. W Avanti mają na to rozwiązanie ! Może właśnie trening EMS jest dla Ciebie? To trening, który zaoszczędzi Twój czas, ułatwi zgubić kilogramy a jednocześnie pozwoli w końcu zmieścić się w swoje upragnione dżinsy i cieszyć się wymarzoną wagą !!!

Trening EMS w Avanti


Jeśli czujesz, że Twoje ciało niedomaga, codzienne czynności sprawiają Ci trudność: wstając z łózka bolą plecy, sięgając czy podnosząc ciężar pojawia się ból a nagromadzone napięcie w ciele daje poczucie dyskomfortu i w konsekwencji nie czerpiesz ogromnej radości z ruchu to również w Avanti mają na to lekarstwo! Sięgnij po pilates! To metoda ćwiczeń, dzięki której na nowo będziesz mogła/mógł cieszyć się silnym, elastycznym ciałem, bez oznak bólu a praca nad mobilnością pozwoli odzyskać pełną sprawność i cieszyć się na co dzień poruszaniem się, uprawianiem sportu z łatwością i bez przeszkód.

Pilates w AvantiZawsze jest możliwość zmiany jakości swojego życia , której potrzebujesz. Umów się na konsultację i zyskaj jasność, której tak bardzo potrzebujesz! Te drobne nawyki zmienią Twoje życie na bardziej lekkie i przyjemne!

Przyjdź skorzystaj już dziś z letniej oferty ,którą stworzyłam z myślą o Tobie ! O szczegóły pytaj w Avanti
Adres Pszczyna ul. Krucza 1
tel. 608 760 797
Serdecznie zapraszam !

Serdecznie zapraszamy

Avanti
ul. Krucza 1
43 - 200 Pszczyna
Tel 608 760 797

Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela 8.00 - 22.00